Regulamin
Poleć:

1. Właścicielem serwisu wypelniarka.pl jest firma "Sabes" Sebastian Goworek z siedzibą w Siemianowicach Śląskich.

2. Wypelniarka.pl jest serwisem przeznaczonym do komputerowego wypełniania wszelkiego rodzaju druków akcydensowych.

3. Korzystanie z wypelniarka.pl jest bezpłatne.

4. Wypelniarka.pl nie zapisuje danych wprowadzanych przez użytkownika.

5. Każdy użytkownik korzysta z serwisu wypelniarka.pl na własną odpowiedzialność.

6. Wypelniarka.pl zezwala na wykorzystywanie serwisu do celów komercyjnych, np. w punkcie opłat.

7. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Regulamin newslettera

1. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o zmianach w serwisie wypelniarka.pl, nowych serwisach oraz akcjach marketingowych przeprowadzanych przez firmę "Sabes" Sebastian Goworek poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

2. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

3. Właściciel serwisu wypelniarka.pl nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

4. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link dołączany do każdego z przesłanych listów elektronicznych.

5. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

6. Firma "Sabes" Sebastian Goworek zastrzega sobie prawo do:

a. wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,

b. czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

c. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny.

d. usunięcia konta, którego użytkownik naruszył prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.Dołącz do naszego newslettera.
Wkrótce niespodzianka dla subskrybentów